قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

مدیریت و اجرای پروژه

مدیریت پروژه از جمله مسائلی است که در دهه های اخیر و طی پیچیدگی پروژه ها و نیاز پروژه ها به یک مرجع مدیریت قوی مطرح شد . در حقیقت می توان مدیریت پروژه را تخصیص ، پیگیری و کاربرد منابع ، در جهت دستیابی به اهداف مشخص در زمان معین را مدیریت پروژه نامید. در این راستا ، می بایست از کلیه دانش ها ، مهارت ها ، ابزار و تکنیک های حرفه ای در این جهت استفاده نمود.

اجرای پروژه های متعدد ، گواه بر این مدعا بوده است که برای مدیریت موفق یک پروژه ، طرح های مختلف و کاملا متنوعی وجود دارد که با توجه به نوع پروژه و شرایط ویژه آن پروژه دست خوش تغییراتی می گردد.

شرکت آژیانه با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی معماری و گردشگری ، با به کارگیری بهترین روش های مدیریت پروژه ، در جهت مدیریت و اجرای پروژه ها و ایجاد تعادل موجهی میان اهداف مدیریت پروژه ( زمان ، هزینه و کیفیت ) ، کارنامه ای موفق در این زمینه دارد.

مدیریت و اجرای پروژه

آژیانه


تکیه ما بر سری استاندارد دانش مدیریت پروژه، کلید موفقیت ما بوده است

از جمله موارد دیگری که سبب برتری ما در انجام مدیریت پروژه می گردد ، تکیه ما بر سری استاندارد دانش مدیریت پروژه (Project Management Body Of Knowledge) که تاکنون در عرصه بین المللی نیز نتایج رضایت بخشی داشته و یکی از نقاط تاکید شرکت بین المللی ما ( HomeTech ) بوده است.

متاسفانه یکی از مشکلات کارفرمایان به خصوص در بخش خصوصی مدیریت پروژه می باشد . بدین معنی که پروژه را به چه نحوی اجرا کنند تا کم ترین هزینه و بیش ترین بهره وری و همچنین کوتاه ترین زمان ممکن را داشته باشد. در این خصوص کارشناسان ما با استفاده از علم مدیریت پروژه ، به شیوه ی نوین به کلیه سوالات کارفرما پاسخ داده و راه را جهت اجرای صحیح ، مقرون به صرفه و با کیفیت پروژه ها هموار می سازند.

در این بخش ابتدا پروژه به صورت کامل و با جزئیات آنالیز قیمت شده ، سپس برنامه زمان بندی مالی ومنابع ارائه می گردد. این موارد می تواند برای مدیران و کارفرمایان بسیار مفید باشد و پروژه با مدیریت بهتری انجام پذیرد.