قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

درباره ما

شرکت مهندسی سازه و معماری آژیانه با دارا بودن کادری متخصص ، متعهد و مجرب در سال ۱۳۸۵ به صورت رسمی تاسیس گردید. هدف وشعار اصلی شرکت ، پدید آوردن نوآوری و ابداع در روش های طراحی معماری و سازه، مدیریت پروژه، کنترل هزینه، ساخت بهینه و استفاده از دستاوردهای علمی به روز در صنعت ساختمان می باشد . لذا مهندسین خلاق و باتجربه این شرکت با سرلوحه قرار دادن این اهداف توانسته اند پروژه های مختلفی را به بهترین نحو ممکن در داخل و خارج از کشور طراحی و اجرا نمایند.

برای مشاهده هر قسمت کلیک کنید:

بافت پرسنلی

users-group
برای مشاهده بافت پرسنلی آژیانه کلیک کنید.

رزومه

notepad
برای مشاهده سوابق و رزومه آژیانه کلیک کنید.

با شرکت های ما آشنا شوید:

شرکت آژیانه پرکوک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی معماری و گردشگری ، با سوابق موفقیت های گوناگون در پروژه های مختلف معماری و گردشگری به صورت کاملا تخصصی آماده انجام مشاوره و اجرای کلیه ایده ها و سرمایه گذاری هایتان از ایده تا بهره برداری می باشد.

این شرکت در زمینه های مختلفی از جمله سرمایه گذاری ، توسعه گردشگری ، مهندسی فروش و مدیریت و اجرای پروژه به صورت تخصصی فعالیت داشته وهم چنین ارائه دهنده خدمات معماری به صورت تخصصی ، همانند طراحی معماری و دکوراسیون هتل ، ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و توریستی و تفریحی می باشد.

شرکت بین المللی هوم تک (HOME TECH) در زمینه انجام پروژه های بین المللی و سرمایه گذاری در خارج از کشور فعالیت دارد. برای آشنایی بیش تر می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید :

hometech-co.com

گروه تخصصی سازه و معماری خانه ایرانی، در زمینه ارائه محصولاتی ویژه در صنعت ساخت از جمله سقف های ایزی اسلب (Easy Slab) ، سقف کاذب و دیوار سبک حیات وال (Hayat Wall) و هم چنین انجام خدماتی در زمینه بازاریابی و فروش در قالب یک مجموعه کامل فعالیت دارد . برای آشنایی بیش تر می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید:

www.khaneh-irani.com

شرکت بین المللی WT PROJECT با عنوان شریک تجاری گروه سازه معماری آژیانه می باشد. این شرکت دارای تجربیات بی المللی در معماری در کشور های همچون قطر، امارات متحده، چین، اروپا، روسیه و... می باشد.

www.wt-project.com