قالب وردپرس قالب وردپرس آموزش وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس وردپرس

درباره ما

شرکت مهندسی سازه و معماری آژیانه با دارا بودن کادری متخصص ، متعهد و مجرب در سال ۱۳۸۵ به صورت رسمی تاسیس گردید. هدف وشعار اصلی شرکت ، پدید آوردن نوآوری و ابداع در روش های طراحی معماری و سازه، مدیریت پروژه، کنترل هزینه، ساخت بهینه و استفاده از دستاوردهای علمی به روز در صنعت ساختمان می باشد . لذا مهندسین خلاق و باتجربه این شرکت با سرلوحه قرار دادن این اهداف توانسته اند پروژه های مختلفی را به بهترین نحو ممکن در داخل و خارج از کشور طراحی و اجرا نمایند.

برای مشاهده هر قسمت کلیک کنید:

بافت پرسنلی

users-group
برای مشاهده بافت پرسنلی آژیانه کلیک کنید.

رزومه

notepad
برای مشاهده سوابق و رزومه آژیانه کلیک کنید.

با شرکت های ما آشنا شوید:

شرکت آژیانه پرکوک با بیش از یک دهه فعالیت در زمینه طراحی معماری و گردشگری ، با سوابق موفقیت های گوناگون در پروژه های مختلف معماری و گردشگری به صورت کاملا تخصصی آماده انجام مشاوره و اجرای کلیه ایده ها و سرمایه گذاری هایتان از ایده تا بهره برداری می باشد.

این شرکت در زمینه های مختلفی از جمله سرمایه گذاری ، توسعه گردشگری ، مهندسی فروش و مدیریت و اجرای پروژه به صورت تخصصی فعالیت داشته وهم چنین ارائه دهنده خدمات معماری به صورت تخصصی ، همانند طراحی معماری و دکوراسیون هتل ، ساختمان های مسکونی ، اداری ، تجاری و توریستی و تفریحی می باشد.

شرکت بین المللی هوم تک (HOME TECH) در زمینه انجام پروژه های بین المللی و سرمایه گذاری در خارج از کشور فعالیت دارد. برای آشنایی بیش تر می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید :

hometech-co.com

گروه تخصصی سازه و معماری خانه ایرانی، در زمینه ارائه محصولاتی ویژه در صنعت ساخت از جمله سقف های ایزی اسلب (Easy Slab) ، سقف کاذب و دیوار سبک حیات وال (Hayat Wall) و هم چنین انجام خدماتی در زمینه بازاریابی و فروش در قالب یک مجموعه کامل فعالیت دارد . برای آشنایی بیش تر می توانید به وب سایت این شرکت مراجعه فرمایید:

www.khaneh-irani.com